Akční jízdenky

PO ČESKU

Akce Regiojet

Akce 50 % OFF –  pouze 2 dny od 17. 1. do 18. 1. 2018 a platí pro odjezdy až do 18. února. Za akční cenu cestujte i ve směru z Evropy do Česka, např. Praha – Kodaň za 475 Kč. Více informací na stránkách Regiojet zde.

 

Jízdenky z a do Prahy z 20 vybraných českých měst za 50 Kč. Akce je limitovaná počtem jízdenek. Zřejmě jde o reakci na nedávnou podobnou akci Flixbusu. Jízdenku musíte zaplatit online nebo přes aplikaci Regiojetu. Počet jízdenek v akci je neznámý a akce začala 1.11.2017. Seznam měst a více informací na stránkách Regiojet zde.

 


NA SLOVENSKU

 

Na Slovensku mohou studenti a senioři (z celé EU) cestovat vlakem zdarma. Všechny informace se dozvíte, pokud-li kliknete ZDE


Naše Akce

Abychom si my, tvůrci tohoto webu a Vy, naši návštěvníci, mohli užívat taky trochu zábavy, rozhodli jsme se, že budeme na našem webu pořádat kontinuální soutěž s názvem „Na výlet zadarmo“. Každých čtrnáct dní vyhlásíme jednu soutěžní otázku, na kterou budete moci odpovídat emailem nebo na facebooku. Po čtrnácti dnech pak bude vyhlášen vítěz. Více zde.


PO EVROPĚ

Akce Regiojet

Týdny slev 1 + 1 zdarma – akce trvá do 5.11.2017. Každý týden je možné zakoupit jízdenku do různých zemí a druhou jízdenku dostanete zadarmo. Pro týden od 16 do 22.10 je tato akce platná pro cesty do Francie a Holandska s odjezdem 16 – 30.11.2017, více o akci na stránkách Regiojetu zde.


Akce Megabus

Z Londýna do Edinburgu za 29 Kč – lowcost dopravce Megabus, který provozuje autobusové linky po celé Británii nabízí jízdenky od 1 £, tedy cca 29 Kč na všech svých trasách. Počet míst v každém spoji za tuto cenu je ale omezen a tak je nutné si koupit lístek minimálně měsíc předem, ale i třeba čtrnáct dní předem můžete na trase Londýn – Edinburg sehnat jízdenku za 9 £ (261 Kč) což je za jízdu dlouhou cca 650 Km opravdu výhodná cena.


 

Chci zasílat nové akční nabídky

Akční jízdenky na vlak a akční jízdenky na autobus. Akční jízdenky 1+1 zdarma, Akční jízdenky na léto, Valentýnská akce na jízdenky, Akce na jízdenky. Prázdninová akce.