Na výlet zadarmo

Otázka pro tento týden: Jak dlouhý je provázek (v cm)?

 

Odpovědi zasílejte do pondělí 20. listopadu 2017 (prodlouženo) do 12.oo hod. na email (info@akcnijizdenky.cz) nebo do zpráv na facebooku. V pondělí odpoledne pak změříme provázek :). Video umístíme na FB.

Správná odpověď z minulého týdne byla, že karet v balíčku je 42. Výherci: Pája, Brno, tip: 105 – jako jediná tipující:)

 

 

O soutěži: Abychom si my, tvůrci tohoto webu a Vy, naši návštěvníci, mohli užít taky trochu zábavy, rozhodli jsme se, že budeme na našem webu pořádat kontinuální soutěž s názvem „Na výlet zadarmo“. 

Pravidla: Každých čtrnáct dní vyhlašujeme otázku, na kterou můžete odpovídat emailem nebo na facebooku. K Vaší emailové odpovědi připojte prosím ještě Vaše křestní jméno a město kde žijete. Po každých 14 dnech bude vyhlášen v pondělí vítěz, kterému koupíme jízdenku. Vítězem bude vyhlášen tipující, jehož tip bude nejblíže výsledku. V případě, že bude více nejlepších odpovědí stejných, vyhraje ten, kdo zašle svou odpověď jako první.  Jízdenku si bude moci výherce vybrat do 14 dnů od vyhlášení výsledku a musí si vybrat jízdenku dopravce, který umožňuje nákup jízdenky online. Výběr je pak omezen již jen tím, že se bude jednat o jízdenku do maximální částky 200 Kč. Svůj výběr jízdenky nám pak musíte sdělit minimálně tři dny před odjezdem, abychom stačili jízdenku zakoupit a zaslat Vám (pokud budete chtít jízdenku na pátek, je třeba nám to sdělit nejpozději v úterý). Výsledky budeme zveřejňovat vždy na této stránce a facebooku.